v

Změny v rozvrhu Wednesday 26. 6.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1.A jiný jiný jiný jiný
1.B jiný jiný jiný jiný
2.A jiný jiný jiný jiný
2.B jiný jiný jiný jiný jiný
3.A jiný jiný jiný jiný jiný
3.B jiný jiný jiný jiný jiný
4.A jiný jiný jiný jiný jiný jiný
4.B jiný jiný jiný jiný jiný jiný
5.A jiný jiný jiný jiný jiný jiný
5.B jiný jiný jiný jiný jiný
6.A jiný jiný jiný jiný jiný jiný
6.B jiný jiný jiný jiný jiný jiný jiný
6.C jiný jiný jiný jiný jiný jiný
7.A jiný jiný jiný jiný jiný jiný jiný
7.B jiný jiný jiný jiný jiný jiný jiný
7.C jiný jiný jiný jiný jiný jiný jiný
8.A jiný jiný jiný jiný jiný jiný jiný jiný
8.B jiný jiný jiný jiný jiný jiný jiný jiný
9.A jiný jiný jiný jiný jiný jiný jiný jiný
9.B jiný jiný jiný jiný jiný jiný jiný jiný
9.C jiný jiný jiný jiný jiný
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Bláhová Eva .. .. - ..
Coufalová Lenka - .. .. .. .. .. - - - - -
Crha Jaroslav .. .. - - ..
Černá Kristýna - - .. .. .. ..
Dočekalová Jana .. .. .. ..
Havlová Markéta - .. - .. ..
Hejrová Jana .. .. .. .. ..
Klímová Zdeňka .. .. .. .. ..
Kollert David .. .. .. .. ..
Kvačková Jana .. .. .. ..
Kvochová Daniela .. - .. ..
Landrová Jitka .. .. .. ..
Macháčková Gita .. .. .. .. ..
Marková Martina .. .. .. ..
Morávková Veronika - .. .. .. ..
Nobilisová Pavla .. - .. ..
Plíšková Jana .. .. .. .. -
Svatošová Monika ..
Štopperová Lenka .. - .. .. ..
Ungrová Ladislava .. .. .. - -
Velčovská Šárka - - - .. ..
Voráčková Ivana .. .. .. ..
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Bláhová Eva
1.-4. hod doprovod
Crha Jaroslav
1.-5. hod doprovod
Čechová Tereza
2 odpadá Nj 8.A (nj)
4 odpadá Vv 7.C
5 změna Nj 7.B (nj)+
6 odpadá Nj 7.A (nj)
Čermáková Ladislava
1 odpadá M 8.A
2 odpadá M 6.C
3 odpadá M 6.A
4 odpadá M 8.B
Černá Kristýna
6 odpadá TvZ 6.C
0.-5. hod doprovod
Dočekalová Jana
1.-4. hod doprovod
Ferjenčíková Dagmar
1 odpadá Aj 6.B (a1)
2 odpadá Aj 4.A (a1)
3 změna Aj 5.B (a3)+
4 odpadá Aj 7.A (a2)
Fialová Leona
1 odpadá Tv 6.A (Chl)
2 změna Aj 4.B (a2)+
3 změna Aj 5.B (a2)+
Havlová Markéta
6 odpadá ČjL 5.A
1.-5. hod doprovod
Hejrová Jana
1.-5. hod doprovod
Holický Josef
1 odpadá F 9.B
2 odpadá F 9.C
3 odpadá F 6.C
5 odpadá F 6.A
6 odpadá F 6.B
8 odpadá F 9.A
Kamenická Dana
1 odpadá M 5.A
2 odpadá Ict 5.B (s2)
Klímová Zdeňka
7 odpadá D 7.B
1.-5. hod doprovod
Kollert David
7 odpadá P 8.A
1.-5. hod doprovod
Kvačková Jana
1.-4. hod doprovod
Kvochová Daniela
5 odpadá Vv 4.B
6 odpadá Vv 4.B
1.-4. hod doprovod
Landrová Jitka
2.-5. hod doprovod
Macháčková Gita
8 odpadá Ov 8.B
1.-5. hod doprovod
Marková Martina
1.-4. hod doprovod
Morávková Veronika
1.-5. hod doprovod
Nobilisová Pavla
5 odpadá Vv 4.A
6 odpadá Vv 4.A
1.-4. hod doprovod
Pániková Pavla
1 odpadá P 6.C
2 odpadá Ov 6.B
3 odpadá Ov 7.C
4 odpadá P 6.B
5 odpadá Rj 7.C (rj)
6 odpadá Ov 6.A
Plíšková Jana
6 odpadá F 7.C
1.-5. hod doprovod
Sedláček Roman
3 odpadá Ict 9.A (s2)
4 odpadá Ict 9.A (s1)
5 odpadá Ict 6.C (s2)
Svatošová Monika
1 odpadá Aj 6.B (a2)
2 odpadá Rj 8.A (rj)
3 odpadá Hv 6.B
5 odpadá Hv 5.B
6 změna Rj 7.B (rj)+
Štopperová Lenka
1.-5. hod doprovod
Ungrová Ladislava
6 změna Tv 9.B (chl)+
7 změna Tv 9.B (dív)+
1.-5. hod doprovod
Velčovská Šárka
6 odpadá ČjL 8.B
8 odpadá Hv 9.B
1.-5. hod doprovod
Voráčková Ivana
5 odpadá Hv 3.A
1.-4. hod doprovod
Změny v rozvrzích tříd
1.A
1.-4. hod jiný důvod
1.B
1.-4. hod jiný důvod
2.A
1.-4. hod jiný důvod
2.B
1.-5. hod jiný důvod
3.A
1.-5. hod jiný důvod
3.B
1.-5. hod jiný důvod
4.A
1.-6. hod jiný důvod
4.B
1.-6. hod jiný důvod
5.A
1.-6. hod jiný důvod
5.B
1.-5. hod jiný důvod
6.A
1.-6. hod jiný důvod
6.B
1.-7. hod jiný důvod
6.C
1.-6. hod jiný důvod
7.A
1.-7. hod jiný důvod
7.B
1.-7. hod jiný důvod
7.C
1.-7. hod jiný důvod
8.A
1.-8. hod jiný důvod
8.B
1.-8. hod jiný důvod
9.A
1.-8. hod jiný důvod
9.B
1.-8. hod jiný důvod
9.C
1.-5. hod jiný důvod
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou